[email protected] +48 501 650 433

Gamingowa impreza mikołajkowa Intel

Studio Flesz w Warszawie

Jak co roku w Grudniu, tak i pod koniec 2019 miałem okazję fotografować imprezy mikołajkowe. Jedną z ciekawszych imprez była gamingowa impreza mikołajkowa marki Intel. Spotkanie zostało zorganizowane w Studio Flesz. Studio mieści w halach na ul. Grochowskiej w Warszawie pozostałych po fabryce sprzętu spawalniczego „Perun” z 1913r. – moje klimaty.

Na  imprezie zagościły automaty z muzeum fliperów, które znajduje się w podobnych halach na ul. Kolejowej. Był też sprzęt marki X-kom i ich zestawy gamingowe wraz kkceosoriami do bijatyk i wyścigów. Wszystko to czekało nie tylko do czystej zabawy, ale również ostrej rywalizacji podczas turnieju między drużynami, gdzie każda z drużyn brała udział w quizie, wyścigach w grze Grid 2 i rozgrywce na fliperach.

napis intel na ceglanej ścianie na grochowie rejestracja gości i bar spotkanie mikołajkowe intel dla graczy fliper congo komputer gamingowy z podświetleniem studio flesz na ulicy grochowskiej otwarcie starego flippera z elektroniką zdjęcia flippera od środka grupa mężczyzn słucha i uśmiecha się impreza wigilijna w studio flesz na grochowie uśmiechnięci mężczyżni granie na flipperze rozmowa mężczyzn prowadzący na niebieskim tle losowanie drużyn facet w czerwonej koszulce losuje z niebieskiego pudełka drużyna rozmawia przy stole wesoły facet w bluzie i okularach siedzi na kanapie mężczyzna z brodą oni rękę przegrzane jądra drużyna daj piątaka quiz na telefonie widok dłoni faceci na kanapach grają w kahoot na telefonach mężczyżni patrzą się na ekran mężczyzna w czerwonej koszuli zbija piątkę mężczyzna w kolurach bardzo się cieszy w tle świąteczne światełka uśmiechnięty mężczyzna w białej koszuli na kanapie zdziwiony mężczyzna zasłania twarz zwycięzca drużyno cieszy się z wygranej tabela wyników kahoot na telewizorze zabawa na kanapach mężczyzna grający w wyścigi na kierownicy w budynku z cegieł granie na kierownicy logitech w grid turniej gier na wigilii intel kontroler midi do gier arcade na pc mężczyzna grający w tekkena na komputerze z kontrolerem dziewczyna gra w wyścigi na komputerze z kierownicą komputer z chłodzeniem wodnym corsair podświetlany led impreza dla graczy mężczyzna wciska czerwony guzik na fliperze logo na czarnym fotelu diablo facet w koszuli w kratkę na komputerze z kierownicą roześmiani ludzie na kanapie trzymają się za głowę zaglądanie do flipera mężczyzna w muszce gra na fliperze mężczyzna z tatuażami gra na fliperze ludzie z uniesionymi pięściami