[email protected] +48 501 650 433

Impreza urodzinowa w Syrenim Śpiewie

Impreza urodzinowa

Pod koniec 2019 roku zostałem zaproszony na imprezę urodzinową Joanny. Już wcześniej mieliśmy okazję spotkać się podczas imprez urodzinowych jej brata i jego żony. Tego wieczoru impreza miała miejsce w klubie Syreni Śpiew na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser na Pradze Północ. Wszystko zaczęło się od oficjalnej kolacji przy pięknie oświetlonym stole żarowym żarówkami. Stół zastawiony przekąskami i daniami z kuchni Syreniego Śpiewu, oraz dobrą Whisky zachęcały gości do rozmów i zabawy. Przez co nie mogłem oderwać się od fotografowania gości i zrobić kilka zdjęć miejsca całego wydarzenia. Naprawdę świetni uśmiechnięci ludzie!

budynek syreniego śpiewu na terenie warszawskiego konesera budynek z cegieł bar na ostatnim piętrze syreniego śpiewu ludzie przy stole podczas urodzin w syrenim śpiewie

Impreza na najwyższym poziomie

Urodziny odbywały się na ostatnim piętrze lokalu, gdzie mieliśmy do dyspozycji bar i mały parkiet. A pod nami toczyły się jeszcze chyba dwie inne imprezy, a na samym dole grała muzyka na żywo. Po części oficjalnej i wręczeniu prezentów solenizantce, impreza przeniosła się parkiet przy barze. Goście bawili się świetnie, więc sporo ludzi z dołu chciało się dostać na naszą imprezę, ale musieli poczekać.

Chwilę przed północą impreza na dole już na tyle się rozkręciła, że goście z dołu zaczęli wchodzić wyżej i zabawa osiągała apogeum. Światła trochę przygasły, a okrągłe żarówki odjechały w górę. Wtedy muzyka zaczęła grać głośniej i rozpoczęto różne szalone pokazy. Syreni Śpiew przygotował naprawdę dużo atrakcji  na ten wieczór dla wszystkich gości. Jednak nie będę wam zdradzał takich detali, niech to będzie dla was niespodzianka kiedy się tam wybierzecie.

neonowy napis bar na ceglanym murze lampy zrobione z ulicznych latarni w syrenim śpiewie impreza urodzinowa w syrenim śpiewie wręczenie prezentu solenizantce mężyżni ściskający swoje dłonie lampy w syrenim śpiewie goście na imprezie urodziwej w syrenim śpiewie uśmiechnięty mężczyzna w koszuli i marynarce goście przy stole szampan na barze uśmiechnięty mężczyzna przy stole zabawa urodzinowa w syrenim śpiewie męzczyzna dotyka kobietę z tatuażami uśmiechając się zalotnie wnętrze syreniego śpiewu mężczyzna głaszcze po włosach swoją kobietę mężczyżni na imprezie urodzinowej kobieta całuje mężczyznę przy stole mężczyzna przytula małą kobietę dziewczyny bawiące się led ringiem na imprezie urodzinowej w syrenim śpiewie portret w klubie na imprezie urodzinowej zabawa przy stole, kobieta w niebieskiej sukience tańczy na stojąco kobieta przybija piątkę na parkiecie mężczyzna obserwuje kobiety na parkiecie latające blond włosy podczas tańca kobieta ściska mężczyznę w klubie i uśmiecha do obiektywu koncert w syrenim śpiewie, gitarzyści całująca się para w klubie