[email protected] +48 501 650 433

Category

Podróże fotograficzne

Wpisy pokazujące moje podróże fotograficzne. Nie lubię kiedy ogranicza mnie sprzęt i nie chodzi i ilość megapikseli, ale o ciężar. Fotografuję głównie bezlusterkowcem, telefonem a czasem lustrzanką. Z każdego wyjazdu staram się przywieźć zdjęcia miejsc, ludzi, czy rzeczy które mnie interesują.

Jesienią w Łazienkach Królewskich w Warszawie robi się trochę luźniej. Po za sezonem wakacyjnym wciąż spotkamy tu wiele osób na jesiennych spacerach, które chcą podziwiać ogród wpadający w zimowy sen, oddając mnóstwo ciepłych barw jesieni.
W tym wpisie pokaże z naszej perspektywy miejsca, które warto odwiedzić i postaram się podrzucić parę praktycznych porad. Zacznijmy od spraw praktycznych.
Relacja z naszej kilkudniowej wyprawy do Porto w której przedstawiam kilka pomysłów na zwiedzanie miasta i jego okolic.
Historia naszej podróży do Bergamo, miasta na północy Włoch. Bergamo było naszą bazą wypadową z której ruszaliśmy nad Jezioro Garda, Como i nie tylko.
Co roku w październiku Królewski Ogród Światła rozświetla w dzielnicy Wilanowa. Każdego wieczoru można podziwiać mapping na fasadzie pałacu.
Nasza podróż po Ameryce Południowej dobiegła już końca, ale Lima odryła jeszcze przed nami sporo niespodzianek i smaków.
Tęczowa Góra w Peru była jednym z najpiękniejszych miejsc jakie widzieliśmy w Ameryce Południowej. Nie każdy jednak dał radę tam dotrzeć.
Zanim wejdziesz na Machu Picchu, czeka cię droga pełna przygód i wątpliwości, jesli wybierzesz kiepską agencję wycieczek jak my. Ale i tak będzie fajnie.
Cusco jest nie tylko pieknym miastem z historią w Ameryce Południowej. To też świetna baza wypadowa do takich miejsc jak Tęczowa Góra...
Odwidziliśmy jeden z największych kanionów na świecie - Colca Canyon. Trzy razy większy od słynnego kanionu Kolorado w USA.
1 2 3